Pregled poslednjeg kola LŠ- Golman Standarda postigao gol glavom u nadoknadi vremena!!!

12/09/2009

Grupa G

Šturgart je sa 3:1 pobedio rumusku Unireu zahvaljujući furioznom početku i tri gola u prvih 11 minuta a strelci za domaće bili su Marika u 5., Treš u 8. i pogrebnjak u 11. minutu, dok je u drugom meču Sevilja savladala Rendžers 1:0, a jedini gol dao je Kanute iz penala u 8. minutu.

Tabela:
1.Sevilja 13
2. Štutgart 9
3. Unirea 8
4. Rendžers 2

Grupa H

Olimpijakos je dobio kombinovani tim Arsenala 1:0 golom Želarda u 46 minutu.Milan Jovanović odigrao je ceo meč za tim iz Liježa. Standard se nalazio blizu eliminacije iz evropskih takmičenja ove sezone jer je AZ posle gola Lensa krajem prvog dela igre bio nadomak trijumfa i plasmana u Ligu Evrope.  Propustili su domaći šanse, pre svih Mbokani i De Kamargo, ali nisu izjednačili sve do same završnice, kada je golman Sinan Bolat u petom minutu nadoknade vremena posle slobodnog udarca glavom poslao loptu u gol i na spektakularan način odveo svoj tim u Ligu Evrope. Srpski reprezentativac